GPM PARAMA

1,2% GPM PARAMA

Paremkite bendruomenę skirdami 1,2% gyventojo pajamų mokesčio (GPM)

Pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą nuolatinis Lietuvos gyventojas (neatsižvelgiant į tai, ar jis yra Lietuvos pilietis, ar užsienio valstybės pilietis, ar asmuo be pilietybės), pasibaigus kalendoriniams metams, gali 1,2% per praeitus metus sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai ar labdarai. 

Kauno miesto musulmonų religinė bendruomenė yra nevyriausybinė organizacija (įstaiga), turinti paramos ir labdaros gavimo statusą. Norintiems suteikti paramą, reikia užpildyti ir pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) prašymą pervesti mokesčio dalį paramos gavėjams formą FR0512 iki einamųjų metų gegužės 1 d. ir joje nurodyti Bendruomenės informaciją: 

Mokestinis laikotarpis: nurodyti
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas):  191378498
Gavėjo pavadinimas: KAUNO M. MUSULMONŲ RELIGINĖ BENDRUOMENĖ
Laikotarpiui: iki nurodyti metų

Pajamų mokesčio dalį vienu Prašymu galima skirti ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui. Maksimalus laikotarpis yra 5 m. (pastarieji praėję kalendoriniai metai ir ateinantys 4 m.).

Kaip tai padaryti?

Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima teikti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS). Tą padaryti yra lengva ir paprasta, bet tai privalote padaryti iki š. m. gegužės 1 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą.

Vyriausybė bus įpareigota jūsų dalį sumokto GPM pervesti Kauno m. musulmonų religinei bendruomenei. 

Daugiau informacijos apie GPM dalies skyrimą paramai rasite VMI svetainėje. Konsultacijos mokesčių klausimais – telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777, taip pat galima pateikti paklausimą e.būdu per Mano VMI. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – su išankstine rezervacija.

Tik kartų mes galime pagelbėti vieni kitiems.


Dėkojame už Jūsų mums suteiktą paramą!

Atnaujinta: 23/03/2023

  • Share :